Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.52 
de en fr nl es pt ru hu pl

IPSC Shotgun Games 2021

RegionGER
KlubH.P.P.C. E.V.
Miejsce zawodówMittlerer Weg 11
76661 Philippsburg
Termin03.04.-04.04.2021
Ostateczny termin15.03.2021 and deadline of payment
Rodzaj meczuIPSC Shotgun
Poziom3
Ilość torów12
Liczba strzałówapprox. 136 bird 8 buck 24 slug
Strzelany w1 dzień
Opłata startowaEUR 125,-
ZapłataNur per Vorkasse bis zum 01.03.2021

PSC GmbH
IBAN: DE12 7013 0800 0002 2325 02
BIC: GENODEF1M06

Startgeld ist Reuegeld!

Startplätze sind ohne vorherige Absprache nicht übertragbar!

No money back after 01.03.2021
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ROs und Helfer melden sich beim MD (Harold Ruzanji)

Die Schützen verpflichten sich, während des Matches beim Abkleben und nach dem Match beim Abbau zu helfen.

Statusfinalny
KontaktHarold Ruzanji
Sternengasse 11
76275 Ettlingen
E-Mail: harold.ruzanji@mac-esw.de
Tel.: 0172/3459222
MatchdirectorHarold Ruzanji, Erwin Gerl
RangemasterPatrik Nuber
StatsdirectorJürgen Öfner
Sponsorzy





ogłoszeniehtml (Di 23 Feb 2021 10:02:16 CET)
Lista zawodnikówhtml
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Numer licencji IPSC
Klasa
Kategoria
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSum
Open11113732
Modified916420
Standard31628368
Standard-Manual1619632
Suma6795620152
GER122
FRA15
AUT6
BEL5
SUI1
NED1
BUL1
BLR1
presidentsmedals4
presidentsmedals7

Squad 1Sobota 08:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 1Squad 2Sobota 08:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Mänz PosseltGERStandardOverall1red Remi GougisFRAOpenSenior
2red Tilo FickingerGERStandardSenior2red Philippe CoquelleFRAOpenSenior
3red Felix PietzschGERStandard-ManualOverall3green Michael WagnerGERStandard-ManualOverall
4red Jürgen PosseltGERModifiedSuperSenior4green Lothar RingGERStandard-ManualSuperSenior
5red Gunnar FesslerGEROpenSenior5green Kilian RingGERStandard-ManualSuperSenior
6green Patrick SchifferAUTStandardOverall6red Hannes PflüglAUTOpenOverall
7green Gerhard SchifferAUTStandardSuperSenior7red Walter PflüglAUTStandardOverall
8red Lutz HolzGERStandard-ManualSenior8red Alex AlardFRAOpenOverall
9red Erich BohnAUTOpenSenior9red Stefan EbrahimGERStandard-ManualSenior
10   10   
      
Squad 3Sobota 08:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 4Sobota 08:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Maik RadnyGERStandardOverall1green Peter KohzGEROpenSuperSenior
2red Georg GonglachGERStandardSenior2red Herbert SuttonGERModifiedSenior
3red Oliver SpoernerGERStandardSenior3green Maximilian BaumannGERStandard-ManualOverall
4red Rob KistersNEDStandardSenior4red Michael GehrsitzGEROpenSenior
5red Jochen TürkGERStandardSenior5green Sven RothGEROpenOverall
6red Udo SchmittGERModifiedOverall6red Markus HustererGEROpenOverall
7red François Xavier DybaFRAStandardOverall7red Paul SartorGERStandardOverall
8red Bernd WießnerGERModifiedSuperSenior8green Ralf LippertGERModifiedSenior
9green Horst P. BeckGEROpenSenior9red Karin PeerAUTStandardLady
10red Frank RothGERStandardSenior10red Michael KahlGEROpenOverall
      
Squad 5Sobota 08:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 6Sobota 08:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Stephan RollmannGERStandardSenior1red Josef SzoboszlaiGEROpenOverall
2red Claudia RollmannGERStandardLady2red Jens HeinischGERStandardOverall
3red Franziska LeypoldtGERStandardLady3red Martin RuppGERStandardOverall
4red Robin LeypoldtGERModifiedOverall4red Wiedey ObländerGERStandardSenior
5red Stefan WitulskiGERStandardOverall5red Thomas SchillingGERStandardSenior
6red Andreas LohGERModifiedOverall6red Klaus FehrerGERModifiedSenior
7red Katharina GebelGERStandardLady7red Susanne SchusteckGERStandardLady
8red Marc SalawGERStandardOverall8red Alexander MeierGEROpenOverall
9red Hakan CümbüsGERStandardSuperSenior9red Rainer RuppGEROpenSenior
10red Klaus Peter ThomasGERStandardSenior10red Hubert KrollGEROpenSuperSenior
      
Squad 7Sobota 08:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 8Sobota 08:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Florian LerouxGERStandardOverall1red Christian JurczykGEROpenOverall
2red Timo BaldGERStandardOverall2red Matthias KleinGEROpenOverall
3red Patrick DuryGERStandardOverall3red Thomas StreunGERStandardSenior
4red Lutz FießerGERStandardSenior4red Wolfgang KühnGEROpenSenior
5red Lisa Mariack-KraftGEROpenLady5red Martin MajhenicGERStandardOverall
6red Sebastian HofGERStandard-ManualOverall6green Karl HörerGERModifiedSuperSenior
7green Horst Dr.BenthienGEROpenSuperSenior7red Josef SeilerGERStandardSuperSenior
8red Thomas MichelGERStandard-ManualSenior8red Andreas FösserGEROpenSenior
9green Max AlbrechtGERStandardSenior9red Maximilian KratzerGERStandard-ManualSenior
10red Herbert KraftGEROpenSuperSenior10red Roman KrawczykGERModifiedSuperSenior
      
Squad 9Sobota 08:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0Squad 10Sobota 08:00hIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Stefan RumplerGERStandardOverall1red Martin SchirraGERModifiedOverall
2green Roland von BorriesGERModifiedOverall2green Peter HauptGERStandardOverall
3red Roland KauslerGERStandardSenior3red Michael LazareGERModifiedOverall
4red Frank CiupkaGEROpenSuperSenior4red Marcel KühnGERStandardOverall
5red Jochen AdamGERStandardOverall5red Alexander SchottGEROpenSenior
6red Helmut HeldGERStandardSenior6red Sven LangenhanGEROpenSenior
7green Nicole StrutzenbergerGERStandardLady7red Mark GerlingGERStandard-ManualOverall
8red Michael MünzbergGERStandardSenior8red Thomas SchluppGERStandardSenior
9red Henning KrügerGERStandardOverall9green Rolf SpraulGEROpenOverall
10red Oliver TrautmannGERStandardOverall10red Andreas TomaszewskiGERStandardOverall
      

Squad 11Niedziela 08:00hIlość miejsc: 08, wolnych: 0Squad 12Niedziela 08:00hIlość miejsc: 08, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Margaux NyczFRAModifiedLady1red Jens KönigsdorfGERStandard-ManualSenior
2red Oliver SchnürchGERModifiedOverall2red Joachim BeinekeGERStandardSenior
3red Vladimir BertoshBLROpenSuperSenior3red Tilo WursterGERStandard-ManualSenior
4red Keith MarshallBELModifiedSenior4red Steffen Keisers-MuschGERStandard-ManualOverall
5green Simon TendickGERModifiedOverall5red Marcus LipphardtGERStandard-ManualOverall
6red Sebastian CzichyGERStandardOverall6red Dennis SchafflickGERStandard-ManualOverall
7red Niklas SchwandtGERStandard-ManualOverall7red René EbertSUIStandardSenior
8red Christian PetersGEROpenOverall8   
      
Squad 13Niedziela 08:00hIlość miejsc: 08, wolnych: 3Squad 14Niedziela 08:00hIlość miejsc: 08, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Florian MarchalFRAStandardOverall1green Michael TustGERStandard-ManualOverall
2red Max GerhardGERStandard-ManualOverall2red Alexander FischerGERStandard-ManualOverall
3red Mathieu DumainFRAStandardOverall3red Sebastian AxGERStandardOverall
4red Sebastien RuscheFRAStandard-ManualOverall4red Tobias WiednerGERStandardSenior
5red François TreussardFRAModifiedSenior5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 15Niedziela 08:00hIlość miejsc: 08, wolnych: 5Squad 16Niedziela 08:00hIlość miejsc: 08, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Thomas HenryFRAStandardOverall1red Pierre BrochardBELStandard-ManualSuperSenior
2red Philippe BelloniFRAOpenSenior2red Thierry LoppeBELStandardSenior
3red Guillaume LegrandFRAStandardOverall3red John ConstantBELStandardSenior
4   4red Emmanuel GérardBELStandard-ManualSuperSenior
5   5   
6   6   
7   7   
8   8   
      
Squad 17Niedziela 08:00hIlość miejsc: 08, wolnych: 0Squad 18Niedziela 08:00hIlość miejsc: 08, wolnych: 4
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Oliver LauGERStandard-ManualSenior1green Dimitar DimitrovBULOpenSuperSenior
2red Harald LeidereiterGERModifiedSenior2green Thomas WinterGEROpenSenior
3green Wiebke DrosselGERStandard-ManualLady3red Herbert ZimmermannGERStandardSenior
4red Michael FuchsGERStandard-ManualOverall4red Benjamin GablerGERStandardOverall
5red Tim NicklausGERStandardSenior5   
6red Ralf SchlicherGERStandard-ManualSuperSenior6   
7red Eugen SeegerGERStandard-ManualSuperSenior7   
8red Udo MohrlüderGERStandard-ManualSenior8   
      
Squad 19Niedziela 08:00hIlość miejsc: 08, wolnych: 0Squad 20Niedziela 08:00hIlość miejsc: 08, wolnych: 5
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Ralph SzyskaGERStandardSenior1red Seb TerkiFRAStandardOverall
2green Oloiver Oliver NaumannGERStandardSenior2green Tom AdesFRAStandardOverall
3red Peter ArnoldGERStandardSenior3red Olivier MourierFRAStandard-ManualOverall
4green Stefan BruggerGERStandardSenior4   
5green Stefan HeldGERStandard-ManualOverall5   
6green Maximilian BeckGERModifiedOverall6   
7red Ares BauersachsGERStandardOverall7   
8red Martin LeonhardtGERStandard-ManualSenior8   
      
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (124)
green: potwierdzone / zapłacone (28)