Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.1.7 
de en fr nl es pt ru hu pl

VDS meets SNS vol.1

RegionGER
KlubVerein für dynamischen Schiesssport e.V.
http://www.ipsc-vds.de/
Miejsce zawodówIm Interkom 21
75365 Calw-Altburg
Termin03.-05.12.2021
Ostateczny termin19.11.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom2
Ilość torów9
Liczba strzałówca 150
Strzelany w3 hours
Opłata startowaEUR 80,- (przedpłata)

Die Startgebühr ist sogleich mit der Anmeldung fällig und zu bezahlen.
Kann der Startgeldeingang nicht spätestens 14.11.2021 auf dem Konto des VDS festgestellt werden
(maßgeblich ist der rechtzeitige Geldeingang und nicht schon die Erteilung des Überweisungsauftrages) verfällt die Anmeldung.

Teilnehmer auf der Warteliste bezahlen erst nach Umbuchung ins Match.
ZapłataVerein für dynamischen Schiesssport e.V.
IBAN DE64 602911200114550000

Reference: "VDS meets SNS" / "Name"

State of payment processing: 21.10.2021

Eine Erstattung des Startgeldes bei Nichtteilnahme ist nicht möglich.
Statusfinalny
KontaktRobin Leypoldt
Hohestraße 50
70794 Filderstadt
Tel.: 0173/1425225
E-Mail: orga@ipsc-vds.de
MatchdirectorRobin Leypoldt
RangemasterMartin Karrer
StatsdirectorFranziska Leypoldt
Komentarze

ogłoszeniehtml (Do 21 Okt 2021 21:19:48 CEST)
Zespół sędziowskihtml (Tylko dla administratora turnieju.) (Mi 29 Sep 2021 09:27:23 CEST)
Lista zawodnikówhtml
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Region
Klasa
Kategoria
Współczynnik mocyMinorMajor
Preferowany slot
Squad
RO
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Klasa \ Kategoria  --- LadySeniorSuperSeniorSumGesamt
Open612 9 
Standard10 12141
Production2259 36 
Revolver1   1 
Classic4   4 
Production Optics10 6218 
Suma536184821
GER82

Squad 0Piątek Helper and ROsIlość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Robin LeypoldtGERProduction OpticsOverall
2green Franziska LeypoldtGERProductionLady
3green Andreas LohGERProductionOverall
4green Katharina GebelGERProductionLady
5green Steffen PflügnerGERProduction OpticsSenior
6green Marco WiedwaldGERProduction OpticsSenior
7green Joerg LangnerGERProduction OpticsSenior
8green Henri SchwarzGERProductionOverall
9green Sarah KoppGERProductionLady
10green Gordon GonsiorGERProduction OpticsOverall
11green Stefan WitulskiGERProductionOverall
12green Simon TendickGERStandardOverall
   

Squad 1Sobota 08:00-11:00Ilość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Simon MingramGERProductionOverall
2green Marc SalawGERClassicOverall
3red Thomas GlasGEROpenOverall
4red Raphael GerkenGERProduction OpticsOverall
5red Benjamin BrändleGERProduction OpticsOverall
6red Patrick ThielGERProduction OpticsOverall
7red Sascha MetzingerGERClassicOverall
8green Volker RösslerGERProduction OpticsSenior
9red Tom KronawitterGERRevolverOverall
10red Ylber HasiGEROpenOverall
   
Squad 2Sobota 11:30-14:30Ilość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green André KunzGERProduction OpticsSenior
2red Christian ZuberGERProductionSenior
3green Uwe MohrGERStandardSuperSenior
4red Olaf van EßenGERProductionSenior
5red Florian LerouxGERStandardOverall
6red Christoph HoffmannGERProductionOverall
7red Jürgen RölleGERProductionOverall
8green Ralf MayerGERProduction OpticsSenior
9red Thomas Patrick KliemannGEROpenOverall
10green Henning BungertGEROpenOverall
   
Squad 3Sobota 15:00-18:00Ilość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Tobias ReichelGERProductionOverall
2green Alexander SchultheißGEROpenOverall
3red Axel LochmannGERStandardOverall
4red Philipp LeitnerGERProductionOverall
5red Peter SchönerGERProduction OpticsSuperSenior
6green Max GruenauGERProduction OpticsOverall
7red Volker Ott-EngelmannGERStandardSuperSenior
8red Willi BaitingerGERStandardOverall
9green Hans BretthauerGERStandardOverall
10red Jürgen WissmannGERProductionSenior
   
Squad 4Sobota 18:30-21:30Ilość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Hartmut KirchherrGERProductionSenior
2green Reiner BiedaGERProductionSenior
3red Edgar ArmbrusterGERProductionSenior
4red Viktor KochGERProductionOverall
5green Sebastian OttGERProductionOverall
6green Michael KnöllGERProductionSenior
7red Viktor StarkovGERProductionOverall
8green Daniel WierzGERStandardOverall
9red Michael GmoserGERStandardGesamt
10green Jens DirlewangerGERClassicOverall
   

Squad 5Niedziela 08:00-11:00Ilość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Nikolai BostGERProductionOverall
2red Claudia RollmannGERProductionLady
3red Stephan RollmannGERProductionSenior
4green David UdvaryGERProduction OpticsOverall
5red Matthias DenkGERStandardSenior
6red Michael GrossGEROpenSenior
7green Ioana DirlewangerGERProductionLady
8red Rolf SpraulGERStandardOverall
9red Manfred ReschGERProductionSenior
10red Florian FriedrichGEROpenOverall
   
Squad 6Niedziela 11:30-14:30Ilość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Alex StorzGERProductionOverall
2green Gunther RepperGERProductionOverall
3red Frank AlbrechtGERProductionOverall
4red Mateusz BonczkowitzGERClassicOverall
5red Sven DahmenGERProductionOverall
6red Christian SchmittGERProductionOverall
7red Bernd ThommesGERProduction OpticsOverall
8red Christian SchmidtGERProduction OpticsOverall
9red Michael HofmannGERProductionOverall
10red Nils NothnagelGERProduction OpticsOverall
   
Squad 7Niedziela 15:00-18:00Ilość miejsc: 10, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Holger KunzmannGERProductionOverall
2red Swenja KnoblochGEROpenLady
3green Herzer KlausGERProduction OpticsSuperSenior
4red Alexander MetzlerGEROpenSenior
5red Ralf HerrmannGERProductionOverall
6green Melehov VitalijGERStandardOverall
7red Stefan PrestelGERProductionOverall
8green Florian ScheuGERProductionOverall
9red Philipp MohrGERStandardOverall
10green Johannes EndreßGERStandardOverall
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (43)
green: potwierdzone / zapłacone (39)